Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Oneindige zwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Tennisveld Duiken Snorkelen Kanoën Tafeltennis | Spa en ontspanning Solarium |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox Kinderbuffet Kiderclub Kinderspeelruimte | Airconditioning |
Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 van 24 m² heeft een ligging aan het strand en biedt gemakkelijke toegang tot de Anse Figuier op circa 2 km afstand. Het appartement heeft wifi en ligt in het strandgebied in Sainte-Luce.
Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op circa 10 minuten rijden naar Ecomusée de Martinique. Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 is binnen handbereik van Gros Raisins en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van Sainte-Luce. Deze accommodatie bevindt zich op ongeveer 4 km van het uitzichtspunt van Morne Gommier.
Dit appartement biedt uitzicht op de tuin en bestaat uit een kleedruimte en een keuken voorzien van airconditioning. De accommodatie biedt 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.
Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het appartement is toegankelijk voor gasten en biedt een kuursalon, samen met een solarium voor verdere ontspanning. Voor een actief verblijf worden snorkelen, duiken en kanoën aangeboden, samen met een tennisbaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Anse Mabouyas2550 km
- Le Cap 1014320 km
- Rumstokerij Trois Rivières3513 km
- Morne Aca4066 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven23 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Karaoke
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Spa centrum
- Solarium
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Tennisveld
- Tafeltennis
- Openluchtbad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Welkomstdrankje
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Kleedruimte
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Kinderbuffet
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4?
Gasten van dit strand Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Anse Corps de Garde, op wandelafstand van ongeveer 11 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het uitzichtspunt van Morne Gommier (4 km) en Ecomusée de Martinique (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4?
Het duurt 10 minuten lopen om van Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van dit strand Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4?
De prijs van het boeken van dit strand Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 is $97. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4?
Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij dit appartement?
Gasten van dit appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Wat is de grootte van Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4?
Village Vacances Sainte Luce Studio Antigua 4 bestaat uit 24 vierkante meters.